Představení Poslední ze žhavých milenců

Naši malí diváci

Představení Sůl nad zlato

Představení Jak si peklo poradilo

Představení Na útěku

Představení Otylka

Představení Rodina je základ státu

Představení COMMEDIA FINITA

Koncert Evy Pilarové

A4 leták, přehledné informace do Vaší tiskárny

letacekA4 hostin 2015

 

Kulturní léto

Představení Otylka odstartovalo stěhování petrovického divadla

Vážení příznivci „Hostínského divadelního léta“,

je to až neuvěřitelné, že se blíží 5. ročník této přehlídky. Jsem rád, že o tuto akci je stále větší zájem a že již přesahuje za region jihočeského kraje. Program je opět sestaven z představení, ze kterých si vybere snad každý od 3 do 99 let.

V letošním roce přivítáme Evu Pilarovou s jejími známými i méně známými hity, v Hostíně se nám také představí S. Stašová, P. Nárožný, J. Štěpánková, M. Etzler, S. Laurinová, V. Hybnerová a mnoho dalších. I děti si přijdou v neděli na své. Jsou pro ně připraveny dvě pohádky. Nesmím však zapomenout na amatérské soubory, které k přehlídce patří – Kovářovská OPONA, Spolek divadelních ochotníků Petrovice a Divadlo Na Vísce Hořovice.

Na závěr mi dovolte poděkovat obci Kovářov, bez jejíž pomoci by se tato akce nekonala, městu Milevsku a Jihočeskému kraji. Nemalý dík patří všem, kteří se určitou měrou na přehlídce podílejí. Co dodat. Přijďte v co největším počtu a i když hrajeme za každého počasí, hezké počasí udělá ještě lepší atmosféru.

Václav Bláha, organizátor

blaha

Vážení diváci,

kteří jste zavítali na tyto webové stránky, projevili jste zájem o tuto divadelní přehlídku, která v letošním roce 2015 bude mít již 5. pokračování. Osobně jsem moc rád, že obec Kovářov ve spolupráci s panem Václavem Bláhou jako hlavním organizátorem, na kterém leží ta velká odpovědnost za výběr pořadů, zajištění všeho potřebného ke zdárnému uspořádání tak zajímavé akce ve volné přírodě,přesně před vlastní chatou, že se tento nápad zrodil a má vzrůstající trend návštěvníků. To svědčí o tom, že program v Hostíně má pestrost a najdou si tu svůj oblíbený kus nebo oblíbeného herce či herečku občané kovářovského regionu nebo širokého okolí.

Kdy se vám v divadle poštěstí přijít v kraťasech, bez ponožek, do hlediště si vzít občerstvení podle chuti a o přestávce si dát grilovanou klobásku. Nevěříte ???

Přijďte se přesvědčit do malebné osady Hostín u Kovářova ve dnech od 6.8 do 9.8 2015, kde bude probíhat 5. ročník Hostínského divadelního léta. Dovoluji si Vás všechny pozvat do Hostína.

Pavel Hroch, starosta obce Kovářov

starostaHroch


Program „Hostínského divadelního léta 2015“ je již hotov!
Podrobnosti o představení získáte poklepáním na obrázek nebo na datum představení.

Předprodej vstupenek bude zahájen 1. června 2015 a jako již tradičně v prvních týdnech budou vstupenky prodávány za sníženou cenu.


Reportáž Jihočeská televize 2014

Načítá se přehrávač ...

taxi-radvanov